Getrun s.r.o. - Webove stranky - Getrun s.r.o. - Vy víte co, my víme jak

+420 603 417 312 / info@getrun.cz
Getrun Like
Title
Přejít na obsah
Webové stránky
Proš si dát záležet ?
Webová stránka je místem, kde reprezentujete svou firmu a její činnost. Váš web je tím pádem stavebním pilířem komunikace, kterou směřujete k zákazníkovi, a to jak stávajícímu, tak i tomu budoucímu. Jak Váš web na návštěvníka působí, zda je intuitivní, jak pohodlně a rychle mu poskytuje požadované informace, zda obsahuje nějaké užitečné prvky navíc, aj., to jsou všechno aspekty, které rozhodují, zda se z návštěvníka stane i zákazník. Ale myslete i na nábor nových zaměstnanců, i pro ně je důležité vidět, jakou firmu by měli reprezentovat. Proto byste měli své webové stránce věnovat maximální pozornost – protože Vám to dříve či později vrátí.
Proč s námi?
Jak dlouho a kolik?
Proč s námi?
Naším prvním úkolem je se s Vámi sejít a definovat si cílovou skupinu, pro kterou je určen produkt či služba, který nabízíte.  Každá z cílových skupin se totiž vyznačuje jinými nároky a těmto nárokům je nutné upravit i celý design. Pokud můžete nabídnout i něco víc – lepší cenu, kvalitnější zboží, osobní jednání, aj., nenechávejte si to pro sebe, pusťme společně tuto informaci do světa. My víme jak!

Nyní je nutné definovat si Vašeho zákazníka na úrovni nákupního chování. Je třeba se zaměřit na to, jak zákazník postupuje při návštěvy Vašich stránek – od výběru až po objednání. Na základě této analýzy začínáme strukturovat celý web. A v tuto chvíli se pouštíme do grafických prací. Naše návrhy Vám zasíláme ke schválení a jakmile budete spokojeni s podobou homepage a dalších podstránek – začínáme programovat.

Náši programátoři se věnují Vašemu budoucímu webu a na Vás je nyní tvorba obsahů, které chcete publikovat. Pokud však není tvorba obsahu ve vašich časových možnostech či Vás nikdy nepolíbila kreativní múza a máte pocit, že to bez pomoci nedokážete, můžete využít naše copywritery.

S chutí do toho a je to hotovo! Váš web je připraven. Ale ještě ho nespustíme. Nejprve Vás zaškolíme, jak se pohybovat a pracovat v administraci Vašeho webu, která je opravdu intuitivní. Tak budete schopni sami, bez zásahu programátora či jiné správcovské osoby spravovat obsahy na vašem webu a dle libosti.

Tvorba webu je v každém případě velmi závislá na dodání či schválení podkladů. Záleží i na jeho náročnosti a doplňkových funkcionalitách. O tom, jaká je Vaše představa a jaké jsou tím pádem i naše možnosti z hlediska termínu se klienty nejraději domlouváme při osobní schůzce, kdy jsou nám sděleny veškeré jeho požadavky.

Ceny za naše řešení jsou individuální. Vždy zohledňujeme množství funkcionalit, případně i grafické služby, které od nás budete požadovat.
Za kolik?
Proč vybrat právě nás
Tvorbu webových stránek vnímáme jako výchozí a vztyčný bod každého našeho klienta. Z toho důvodu se snažíme co nejlépe určit a vytipovat koncového zákazníka, jeho nákupní chování a naplňovat jeho očekávání. Díky těmto aspektům stavíme opravdu funkční a maximálně výtěžné weby, které naše klienty posouvají dál.

Administrace našich webů je skutečně jednoduchá a na rozdíl od ostatních open source řešení i intuitivní. Díky tomu Vám ušetříme mnoho času a vynaložených financí za správu takového prostředí třetími osobami – nyní jste bez problému schopni starat se o svůj web sami.
Proč s námi?
Getrun je OK
KONTAKTUJTE NÁS
Vyplňte kontaktní informace, prosím, budeme vás kontaktovat.

Vy víte co
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
140 00 Praha 4

IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753
+420 603 417 312
info@getrun.cz
Bankovní spojení:

Raiffeisenbank a. s.
2700293536/5500

FIO Banka a.s.
2700293536/2010         

Návrat na obsah