Content Marketing - Socialni site - Getrun s.r.o. - Vy víte co, my víme jak

+420 603 417 312 / info@getrun.cz
Getrun Like
Title
Přejít na obsah
Sociální sítě
Proš si dát záležet ?
Jsou pro Vás sociální sítě španělskou vesnicí? Máte Facebook, Google +, Instagram a Twitter? Využijte sociálních sítí naplno! Sociální sítě jako marketingové médium nabízí velmi rozmanité možnosti a lze je efektivně využívat i ve spojení se SEO, PPC či Content marketingem.  Nemáte čas se sociálním sítím dostatečně věnovat? Pomůžeme Vám zvýšit povědomí o Vaší značce, s komunikací s klienty i přípravou obsahu! Aktivita na Facebooku má navíc přímý vliv na nalezitelnost a umístění webových stránek v internetových vyhledávačích. Dokážeme rozšiřovat Vaši fanouškovskou základnu, zvyšovat návštěvnost nebo připravit efektivní kampaně dle nejrůznějšího zadání s přesnou personalizací i cílením, kterou Facebook, jako největší lidská online databáze umožňuje.
Proč s námi?
Jak dlouho a kolik?
Proč s námi?
Kontaktujete nás. Domluvíme se na nezávazné konzultaci a společně odladíme představy a očekávání, která od daného projektu máte. Řekneme si více o cílové skupině uživatelů a probereme možnosti a vhodné postupy. Provedeme důkladnou analýzu Vaší Facebookové stránky a zvolené obsahové strategie s přihlédnutím na Facebookové stránky Vaší konkurence. Následně vyhodnotíme Vaše aktivity a na základě výsledků Vám vytvoříme individuální nabídku. Zahájení práce probíhá po odsouhlasení předložené nabídky. Společně vypracujeme podrobný obsahový plán a oslovíme Vámi zvolenou cílovou skupinu uživatelů, pro kterou připravíme zajímavé obsahy. Vašim klientům nabídneme kvalitní klientský servis. V rámci Vaší firemní stránky oslovíme stávající i nové klienty, mezi nimiž budeme budovat větší důvěru a popularitu. Společně vyhodnotíme dosažené výsledky z našich aktivit a efektivitu námi zvolené strategie.

A kolik Vás to bude zhruba stát? Cena je vždy individuální a odvíjí se od časové náročnosti projektu. Odhadovaná cena od 4 000 Kč. Kontaktujte nás a domluvme si osobní schůzku ještě dnes. Přibližme se společně Vaší spokojenosti co nejdříve.
Za kolik?
Proč vybrat právě nás
Proč Getrun s.r.o.? Jsme pohotoví, svědomití, loajální a urputní. Svěřené projekty dotahujeme do konce a nespokojíme se s ničím jiným, než je 100% kvalita našich služeb a jejich výsledků. Svou práci bereme zodpovědně a osobně. To znamená, že ke každému projektu a zakázce přistupujeme tak, jako by byly našimi vlastními. Jsme pyšní na spolupráci s Vámi ať jste malí či velcí, známí či si svou pozici na trhu teprve budujete. Za každé situace jsme u toho s Vámi až do konce.
Proč s námi?
Getrun je OK
KONTAKTUJTE NÁS
Vyplňte kontaktní informace, prosím, budeme vás kontaktovat.

Vy víte co
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
140 00 Praha 4

IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753
+420 603 417 312
info@getrun.cz
Bankovní spojení:

Raiffeisenbank a. s.
2700293536/5500

FIO Banka a.s.
2700293536/2010         

Návrat na obsah