Getrun s.r.o. - Seo - Getrun s.r.o. - Vy víte co, my víme jak

+420 603 417 312 / info@getrun.cz
Getrun Like
Title
Přejít na obsah
SEO
Proš si dát záležet ?
Co si představit pod zkratkou SEO? Jedná se o optimalizaci webu pro jeho lepší nalezitelnost a umístění na předních stránkách vyhledávačů. Proč optimalizovat? Nezáleží na aktuální velikosti Vašeho podnikání. Díky SEO Váš web získává více „bezplatných“ návštěvníku, a tak můžete navýšit návštěvnost, posílit prodeje a zvýšit příjmy. Co je pro SEO klíčové? Atraktivita a přehlednost! Základem je kvalitní obsah, který zákazníky zajímá. Je nezbytné dlouhodobě strategicky budovat znalost Vaší značky. Dále je nutné mít krátké a výstižné URL adresy nebo správně strukturované nadpisy. Trápí Vás nízká návštěvnost webu? Váš web se neumisťuje na první pozici ve vyhledávači? Nejste dohledatelní? Dostaňte se svým zákazníkům co nejblíže – víme, jak na to!
Proč s námi?
Jak dlouho a kolik?
Proč s námi?
Kontaktujete nás. Domluvíme se na nezávazné konzultaci a dalším postupu. V rámci auditu provedeme analýzu stávajících klíčových slov a vyhodnotíme jejich relevantnost. Dále zkontrolujeme informační strukturu webu, použitelnost vstupních stránek i konkurenci. Provedeme kontrolu obsahu a nastavení meta dat.  Na základě výsledků analýzy vypracujeme podklady pro vytvoření obsahového plánu a linkbuilduigové strategie (zpětné odkazy) a sestavíme vám individuální nabídku. Zahájení práce probíhá po odsouhlasení předložené nabídky. Společně vyhodnotíme dosažené výsledky a efektivitu našich SEO aktivit.

A kolik Vás to bude zhruba stát? Cena je vždy individuální a odvíjí se od časové náročnosti projektu. Odhadovaná cena od 5 000 Kč. Kontaktujte nás a domluvme si osobní schůzku ještě dnes. Přibližme se společně Vaší spokojenosti co nejdříve.
Za kolik?
Proč vybrat právě nás
Proč Getrun s.r.o.? Jsme pohotoví, svědomití, loajální a urputní. Svěřené projekty dotahujeme do konce a nespokojíme se s ničím jiným, než je 100% kvalita našich služeb a jejich výsledků. Svou práci bereme zodpovědně a osobně. To znamená, že ke každému projektu a zakázce přistupujeme tak, jako by byly našimi vlastními. Jsme pyšní na spolupráci s Vámi ať jste malí či velcí, známí či si svou pozici na trhu teprve budujete. Za každé situace jsme u toho s Vámi až do konce.
Proč s námi?
Getrun je OK
KONTAKTUJTE NÁS
Vyplňte kontaktní informace, prosím, budeme vás kontaktovat.

Vy víte co
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
140 00 Praha 4

IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753
+420 603 417 312
info@getrun.cz
Bankovní spojení:

Raiffeisenbank a. s.
2700293536/5500

FIO Banka a.s.
2700293536/2010         

Návrat na obsah