Getrun s.r.o. - PPC - Getrun s.r.o. - Vy víte co, my víme jak

+420 603 417 312 / info@getrun.cz
Getrun Like
Title
Přejít na obsah
PPC
Proš si dát záležet ?
Reklama, potřebuje ji téměř každý, ale málokdo ji umí opravdu dobře. V dnešní době existuje celá řada možností, mezi než patří i PPC (Pay Per Click) neboli platba za proklik. Jaké jsou výhody PPC reklamy? Je relativně levná a navíc plně flexibilní Vašemu rozpočtu. Platíte pouze za proklik, tudíž je návratnost investic vysoká. Navíc díky přesnému měření efektivity máte svoje kampaně vždy pod kontrolou. Zní to dobře, ale nevíte, jak začít? Nechcete nechat nastavení jednotlivých účtů náhodě? Už vydáváte na PPC nemalé peníze a výsledky se stále nedostavují? Neumíte správně vyhodnotit efektivitu kampaní? Jsme tu pro vás! Společně najdeme vhodné řešení a přesvědčíme zákazníky o jedinečnosti Vaší nabídky.
Proč s námi?
Jak dlouho a kolik?
Proč s námi?
Kontaktujete nás. Na úvodní schůzce si společně odladíme představy a očekávání, která od daného projektu máte. Společně stanovíme cíle, pro které zvolíme ty nejvhodnější typy kampaní. Následně provedeme analýzu klíčových slov, jejich relevanci a vyhodnotíme aktuální nastavení Vaší kampaně. Zjistíme co možná nejvíce o Vaší cílové skupině a navrhneme Vám vhodnou strukturu kampaní i optimální cílení. Na základě výsledků analýzy a měření efektivity pro Vás sestavíme výhodnou nabídku. Zahájení práce probíhá po odsouhlasení předložené nabídky.

A kolik Vás to bude zhruba stát? Cena je vždy individuální a odvíjí se od rozsahu správy PPC. Odhadovaná cena od 2 000 Kč.  Kontaktujte nás a domluvme si osobní schůzku ještě dnes. Přibližme se společně Vaší spokojenosti co nejdříve.
Za kolik?
Proč vybrat právě nás
Proč Getrun s.r.o.? Jsme pohotoví, svědomití, loajální a urputní. Svěřené projekty dotahujeme do konce a nespokojíme se s ničím jiným, než je 100% kvalita našich služeb a jejich výsledků. Svou práci bereme zodpovědně a osobně. To znamená, že ke každému projektu a zakázce přistupujeme tak, jako by byly našimi vlastními. Jsme pyšní na spolupráci s Vámi ať jste malí či velcí, známí či si svou pozici na trhu teprve budujete. Za každé situace jsme u toho s Vámi až do konce.
Proč s námi?
Getrun je OK
KONTAKTUJTE NÁS
Vyplňte kontaktní informace, prosím, budeme vás kontaktovat.

Vy víte co
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
140 00 Praha 4

IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753
+420 603 417 312
info@getrun.cz
Bankovní spojení:

Raiffeisenbank a. s.
2700293536/5500

FIO Banka a.s.
2700293536/2010         

Návrat na obsah