Getrun s.r.o. - Marketing - Getrun s.r.o. - Vy víte co, my víme jak

+420 603 417 312 / info@getrun.cz
Getrun Like
Title
Přejít na obsah
Marketing PR
Proš si dát záležet ?
Public Relations, zkráceně PR, se zaměřuje na budování vztahů s veřejností. PR je jednou z klíčových součástí marketingu, konkrétně v budování povědomí, dobrého jména a procesu získávání zákazníků. PR se stalo běžnou součástí našeho života, která vstupuje do rozhodovacího procesu lidí. Nebojte se ho využít ve svůj prospěch! Potýkáte se s negativní kampaní či špatnými ohlasy? Nevadí, jsme tady pro Vás a pomůžeme Vám situaci napravit. Kreativita, marketingová strategie a naše zkušenosti udělají z Vašeho webu nebo podnikání spolehlivé nástroje plnící nastavené cíle. Společně s námi nabídnete svým zákazníkům originální a čtivý obsah, který vzbudí jejich důvěru a Vás posune zase o kousek blíž ke splnění Vašich snů.
Proč s námi?
Jak dlouho a kolik?
Proč s námi?
Kontaktujete nás. Domluvíme se na nezávazné konzultaci a společně odladíme Vaše představy a očekávání, která od daného projektu máte. Budeme se Vás ptát na Váš produkt/službu, na jeho vlastnosti a využití. Probereme Vaše postavení v rámci konkurence a konkurenční výhody. Na základě výsledků analýzy Vám vytvoříme individuální nabídku. Zahájení práce probíhá po odsouhlasení předložené nabídky. Výsledky analýzy společně probereme na schůzce a domluvíme se na případném dalším postupu. Ve spolupráci s Vámi vytvoříme špičkový obsahový plán. Na základě zjištěných dat zvolíme nejvhodnější distribuční kanály a optimální nástroje pro zlepšení postavení Vaší značky. Představíme Vám komplexní řešení, které v sobě zahrnuje koncepci, strategii i měřící metody. Výsledky analýzy společně probereme na schůzce a domluvíme se na případném dalším postupu.

A kolik Vás to bude zhruba stát? Cena je vždy individuální a odvíjí se od časové náročnosti analýzy a zpracování strategie. Kontaktujte nás a domluvme si osobní schůzku ještě dnes. Přibližme se společně Vaší spokojenosti co nejdříve.
Za kolik?
Proč vybrat právě nás
Proč Getrun s.r.o.? Jsme pohotoví, svědomití, loajální a urputní. Svěřené projekty dotahujeme do konce a nespokojíme se s ničím jiným, než je 100% kvalita našich služeb a jejich výsledků. Svou práci bereme zodpovědně a osobně. To znamená, že ke každému projektu a zakázce přistupujeme tak, jako by byly našimi vlastními. Jsme pyšní na spolupráci s Vámi, ať jste malí či velcí, známí či si svou pozici na trhu teprve budujete. Za každé situace jsme u toho s Vámi až do konce.
Proč s námi?
Getrun je OK
KONTAKTUJTE NÁS
Vyplňte kontaktní informace, prosím, budeme vás kontaktovat.

Vy víte co
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
140 00 Praha 4

IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753
+420 603 417 312
info@getrun.cz
Bankovní spojení:

Raiffeisenbank a. s.
2700293536/5500

FIO Banka a.s.
2700293536/2010         

Návrat na obsah