Getrun s.r.o. - Management - Getrun s.r.o. - Vy víte co, my víme jak

+420 603 417 312 / info@getrun.cz
Getrun Like
Title
Přejít na obsah
Management
Proš si dát záležet ?
Našim klientům nabízíme služby v oblasti projektového a krizového managementu. Co to pro Vás v praxi znamená? Pomůžeme Vám dosahovat kýžených cílů pomocí realizace projektů s nimiž jste se doposud ještě nesetkali či nedisponujete kapacitami lidí, kteří by se mohli o daný projekt starat. Naučíme Vás předcházet krizovým situacím a jednat v případě, že takové situace nedopatřením nastanou.
Proč s námi?
Jak dlouho a kolik?
Proč s námi?
Projektový management
Na úvodní schůzce si společně odladíme představy a očekávání, která od daného projektu máte. Zjistíme co nejvíce detailů o Vašich očekáváních a na základě takto získaných informací pro Vás navrhneme možnosti a postup samotné realizace. Projekt rozpracujeme dle požadavku buď na úrovni, ve které budete chtít z části jako společnost aktivně spolupracovat na jeho realizaci či Vám představíme posloupnost, ve které jej celý zaštítíme my – tak abyste získali maximální pohodlí a jistotu, že vše běží tak, jak má. Budete chtít, abychom se starali nejen o jeho realizaci ale i následný běh? Rádi se i této aktivity zhostíme.

Krizový management
Krize může potkat každou společnost a každý segment. Není ostuda, když nastane, víte však, jak se v takovém případě zachovat? Nemusíte zažívat intenzivní stres z nejistoty – nechte si pomoct. Kontaktujte nás a my si s Vámi domluvíme nezávazné setkání kdekoliv v České republice. Co bude následovat? Pobavíme se o tom, jaké cítíte hrozby a problémy v souvislosti s Vaším podnikáním. Pak již následuje podrobná analýza, kterou pro Vás vypracujeme a na základě které navrhneme konkrétní kroky, které potíže ve Vaší firmě pomohou vyřešit. Stanovíme si společné cíle jejichž výsledkem bude cíl, ke kterému jste se chtěli dopracovat.

Ceny za projektový či krizový management řešíme s každým klientem individuálně – dle rozsahu zadání a náročnosti jeho realizace. Kontaktujte nás a domluvme si osobní schůzku ještě dnes. Přibližme se společně Vaší spokojenosti co nejdříve.
Za kolik?
Proč vybrat právě nás
Proč Getrun s.r.o.? Jsme pohotoví, svědomití, loajální a urputní. Svěřené projekty dotahujeme do konce a nespokojíme se s ničím jiným než je 100% kvalita našich služeb a jejich výsledků. Svou práci bereme zodpovědně a osobně. To znamená, že ke každému projektu a zakázce přistupujeme tak, jako by byly našimi vlastními. Jsme pyšní na spolupráci s Vámi ať jste malí či velcí, známí či si svou pozici na trhu teprve budujete. Za každé situace jsme u toho s Vámi až do konce.

Proč s námi?
Getrun je OK
KONTAKTUJTE NÁS
Vyplňte kontaktní informace, prosím, budeme vás kontaktovat.

Vy víte co
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
140 00 Praha 4

IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753
+420 603 417 312
info@getrun.cz
Bankovní spojení:

Raiffeisenbank a. s.
2700293536/5500

FIO Banka a.s.
2700293536/2010         

Návrat na obsah