Getrun s.r.o. - ITreseni - Getrun s.r.o. - Vy víte co, my víme jak

+420 603 417 312 / info@getrun.cz
Getrun Like
Title
Přejít na obsah
IT řešení
Proš si dát záležet ?
Sami jistě dobře víte, že předpokladem pro řádné fungování IT v každé společnosti je i její řádné nastavení, vykonávání servisních procesů, provozu a v neposlední řadě i rozvoje IT řešení. Pokud nejsou tyto body splněny, nelze zajistit efektivní a dlouhodobě bezproblémové využívání Vašeho IT. Nejste dlouhodobě spokojení se svým stávajícím dodavatelem, a to na úrovni poměru cena x výkon nebo jste nováčky na trhu a hledáte spolehlivého dodavatele, který pro Vás zajistí všechny služby od A do Z? Víte co chcete, ale nevíte, jak na to? Obraťte se na nás. Zajistíme pro Vás kompletní agendu, díky níž se budete moci věnovat aktivitám, které jsou Vám vlastní.
Proč s námi?
Jak dlouho a kolik?
Proč s námi?
Naším prvním úkolem je zjistit, zda nastavujeme nové řešení či přebíráme a zdokonalujeme řešení stávající. V obou případech je nutná osobní schůzka se zadavatelem, který nám sdělí své představy o funkcionalitách IT řešení.

V další fázi připravujeme a představujeme klientovi technickou analýzu, která odpovídá na otázku „Jak“. Předkládáme k projednání podrobný plán, podmínky a potvrzení proveditelnosti převzetí. Cíl této aktivity je jednoduchý – naplánovat všechny potřebné aktivity  doplnění dokumentace a převzetí IT řešení pod naše křídla.

Poté, co se nám díky systémové dokumentaci podaří zkompletovat a doplnit dostupné informace a zkonsolidovat informace o SW a HW komponentách vč. Případných zdrojových kódů a existující postupy a procesy servisu a provozu IT, spouštíme pilotní servis.

Cílem pilotního servisu je spustit sadu činností, které ověří schopnosti servisních pracovníků plnohodnotně servisovat řešení na základě získaných informací z tohoto IT řešení.
Ztrácíte se v tom a bojíte se číst dál? Nemusíte  - přesně proto jsme tu my. Řekněte co a my Vám řekneme jak. Spolu to hravě zvládneme.

Tvorba webu je v každém případě velmi závislá na dodání či schválení podkladů. Záleží i na jeho náročnosti a doplňkových funkcionalitách. O tom, jaká je Vaše představa a jaké jsou tím pádem i naše možnosti z hlediska termínu se klienty nejraději domlouváme při osobní schůzce, kdy jsou nám sděleny veškeré jeho požadavky.

Ceny za naše IT řešení jsou individuální. Vždy zohledňujeme množství funkcionalit a rozsah doprovodné práce, kterou lze určit až po vstupní analýze a konzultaci.
Za kolik?
Proč vybrat právě nás
IT řešení dalším důležitým podpůrným aspektem chodu společnosti, bez kterého se ve svém podnikání jednoduše neobejdete. Z toho důvodu je nejlepší najít si hned od začátku partnera, který se o Vás za každé situace postará.  Nemůžete rozumět všemu a přesto může Vaše podnikání růst. My se postaráme a pozadí funkčnosti Vašich systémů a Vy se tak můžete věnovat tomu, v čem jste špičky zase Vy.

Proč s námi?
Getrun je OK
KONTAKTUJTE NÁS
Vyplňte kontaktní informace, prosím, budeme vás kontaktovat.

Vy víte co
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
140 00 Praha 4

IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753
+420 603 417 312
info@getrun.cz
Bankovní spojení:

Raiffeisenbank a. s.
2700293536/5500

FIO Banka a.s.
2700293536/2010         

Návrat na obsah