Getrun s.r.o. - Content Marketing - Getrun s.r.o. - Vy víte co, my víme jak

+420 603 417 312 / info@getrun.cz
Getrun Like
Title
Přejít na obsah
Content marketing
Proš si dát záležet ?
Content marketing, neboli obsahový marketing v sobě zahrnuje tvorbu textů nejrůznějšího využití, popisy webu, články, PR články nebo i komunikaci na sociálních sítích.  Jedná se o velmi důležitou část marketingu, který je dlouhodobě na vzestupu a má za úkol posílení Vaší značky, přináší vyšší loajalitu zákazníků a zvyšuje prodeje na internetu. Dobře zvolený Content marketing přináší lepší výsledky v rámci nalezitelnosti v internetových vyhledávačích, tj. zlepšuje i výsledky SEO. Vyšší oblíbenost v rámci vyhledávání a důvěryhodnost webu u klientů jsou efektivní kombinací a cestou k vylepšení Vašeho postavení na internetu.
Proč s námi?
Jak dlouho a kolik?
Proč s námi?
Kontaktujete nás. Domluvíme se na nezávazné konzultaci a společně odladíme představy a očekávání, která od daného projektu máte. Provedeme základní analýzu Vašich webových stránek, aktuálně používaných klíčových slov i obsahu a rovněž vypracujeme přehled Vaší konkurence. Na základě výsledků analýzy Vám vytvoříme individuální nabídku. Zahájení práce probíhá po odsouhlasení předložené nabídky. Bez Vás to nepůjde! Ve spolupráci s Vámi zhotovíme obsahový plán a obsahovou strategii, kterou společně projdeme a připravíme pro jednotlivá témata tak, aby co nejlépe využila všechny příležitosti pro následnou propagaci.  V rámci obsahového marketingu se zaměříme nejen na komunikaci skrz Vaše webové stránky, ale i komunikaci s Vašimi obchodními partnery a médii. V případě zájmu můžeme vytvořit i časový plán publikací, pro který zvolíme nejvhodnější kanály a příležitosti, které nejvíce a nejlépe rozšíří povědomí o Vás mezi cílovou skupinou uživatelů. V rámci spolupráce pro Vás vypracujeme podrobný přehled našich aktivit a společně zhodnotíme efektivitu prováděných aktivit a dosažené úspěchy.

A kolik Vás to bude zhruba stát? Cena je vždy individuální a odvíjí se od časové náročnosti projektu. Odhadovaná cena od 5 000 Kč. Kontaktujte nás a domluvme si osobní schůzku ještě dnes. Přibližme se společně Vaší spokojenosti co nejdříve.
Za kolik?
Proč vybrat právě nás
Proč Getrun s.r.o.? Jsme pohotoví, svědomití, loajální a urputní. Svěřené projekty dotahujeme do konce a nespokojíme se s ničím jiným, než je 100% kvalita našich služeb a jejich výsledků. Svou práci bereme zodpovědně a osobně. To znamená, že ke každému projektu a zakázce přistupujeme tak, jako by byly našimi vlastními. Jsme pyšní na spolupráci s Vámi, ať jste malí či velcí, známí či si svou pozici na trhu teprve budujete. Za každé situace jsme u toho s Vámi až do konce.
Proč s námi?
Getrun je OK
KONTAKTUJTE NÁS
Vyplňte kontaktní informace, prosím, budeme vás kontaktovat.

Vy víte co
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
140 00 Praha 4

IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753
+420 603 417 312
info@getrun.cz
Bankovní spojení:

Raiffeisenbank a. s.
2700293536/5500

FIO Banka a.s.
2700293536/2010         

Návrat na obsah