Getrun s.r.o. - Analytika - Getrun s.r.o. - Vy víte co, my víme jak

+420 603 417 312 / info@getrun.cz
Getrun Like
Title
Přejít na obsah
Analytika
Proš si dát záležet ?
Kladete si otázku, jak dosáhnout co možná nejvyšší konverze na webu? Důležitým faktorem jsou bezpochyby jednotlivé zdroje návštěvnosti (viz SEO, PPC, Sociální sítě, Content marketing). Mezi další, často opomíjené faktory, které mají vliv na návštěvnost Vašich stránek je jeho uživatelská přívětivost a user experience. Cílem webové analýzy je co možná nejvíce zabránit vysoké míře opuštění stránky a zároveň dovést Vaše zákazníky k nákupu nebo co možná nejdelšímu setrvání na stránce. Potřebujete preventivní kontrolu webu nebo hledáte jeho slabá místa? Nevěřte pochybným radám a návodům na internetu, svěřte analýzu do rukou odborníku a optimalizujte svoje webové stránky. Optimalizace je směrodatný krok k rozvoji Vašeho podnikání.
Proč s námi?
Jak dlouho a kolik?
Proč s námi?
Kontaktujete nás. Domluvíme se na nezávazné konzultaci a společně odladíme Vaše představy a očekávání, která od daného projektu máte. Víme, kde hledat chyby! Provedeme základní analýzu Vašich webových stránek, aktuálně používaných klíčových slov i obsahu. V rámci analýzy rovněž vyhodnotíme uživatelskou přívětivost a použitelnost: grafické zpracování, rozložení prvků na stránce a informační strukturu. Zkontrolujeme i originalitu a strukturování nadpisů, včetně nastavení meta dat a interního proklikování mezi jednotlivými stránkami. Vyhodnotíme rychlost načítání grafiky, obrázků a jejich optimalizaci. Vyhodnotíme indexaci stránek a navrhneme případné přesměrování. Na základě výsledků analýzy Vám vytvoříme individuální nabídku. Zahájení práce probíhá po odsouhlasení předložené nabídky. Výsledky analýzy společně probereme na schůzce a domluvíme se na případném dalším postupu.

A kolik Vás to bude zhruba stát? Cena je vždy individuální a odvíjí se od časové náročnosti analýzy. Odhadovaná cena od 5 000 Kč. Kontaktujte nás a domluvme si osobní schůzku ještě dnes. Přibližme se společně Vaší spokojenosti co nejdříve.
Za kolik?
Proč vybrat právě nás
Proč Getrun s.r.o.? Jsme pohotoví, svědomití, loajální a urputní. Svěřené projekty dotahujeme do konce a nespokojíme se s ničím jiným, než je 100% kvalita našich služeb a jejich výsledků. Svou práci bereme zodpovědně a osobně. To znamená, že ke každému projektu a zakázce přistupujeme tak, jako by byly našimi vlastními. Jsme pyšní na spolupráci s Vámi, ať jste malí či velcí, známí či si svou pozici na trhu teprve budujete. Za každé situace jsme u toho s Vámi až do konce.
Proč s námi?
Getrun je OK
KONTAKTUJTE NÁS
Vyplňte kontaktní informace, prosím, budeme vás kontaktovat.

Vy víte co
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
140 00 Praha 4

IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753
+420 603 417 312
info@getrun.cz
Bankovní spojení:

Raiffeisenbank a. s.
2700293536/5500

FIO Banka a.s.
2700293536/2010         

Návrat na obsah