ITreseni - Getrun s.r.o. - Vy víte co, my víme jak

+420 603 417 312 / info@getrun.cz
Getrun s.r.o.
Title
Přejít na obsah
Sami jistě dobře víte, že předpokladem pro řádné fungování IT v každé společnosti je i její řádné nastavení, vykonávání servisních procesů, provozu a v neposlední řadě i rozvoje IT řešení. Pokud nejsou tyto body splněny, nelze zajistit efektivní a dlouhodobě bezproblémové využívání Vašeho IT. Nejste dlouhodobě spokojení se svým stávajícím dodavatelem, a to na úrovni poměru cena x výkon nebo jste nováčky na trhu a hledáte spolehlivého dodavatele, který pro Vás zajistí všechny služby od A do Z? Víte co chcete, ale nevíte, jak na to? Obraťte se na nás. Zajistíme pro Vás kompletní agendu, díky níž se budete moci věnovat aktivitám, které jsou Vám vlastní.
Naším prvním úkolem je zjistit, zda nastavujeme nové řešení či přebíráme a zdokonalujeme řešení stávající. V obou případech je nutná osobní schůzka se zadavatelem, který nám sdělí své představy o funkcionalitách IT řešení.

V další fázi připravujeme a představujeme klientovi technickou analýzu, která odpovídá na otázku „Jak“. Předkládáme k projednání podrobný plán, podmínky a potvrzení proveditelnosti převzetí. Cíl této aktivity je jednoduchý – naplánovat všechny potřebné aktivity  doplnění dokumentace a převzetí IT řešení pod naše křídla.

Poté, co se nám díky systémové dokumentaci podaří zkompletovat a doplnit dostupné informace a zkonsolidovat informace o SW a HW komponentách vč. Případných zdrojových kódů a existující postupy a procesy servisu a provozu IT, spouštíme pilotní servis.

Cílem pilotního servisu je spustit sadu činností, které ověří schopnosti servisních pracovníků plnohodnotně servisovat řešení na základě získaných informací z tohoto IT řešení.
Ztrácíte se v tom a bojíte se číst dál? Nemusíte  - přesně proto jsme tu my. Řekněte co a my Vám řekneme jak. Spolu to hravě zvládneme.

Tvorba webu je v každém případě velmi závislá na dodání či schválení podkladů. Záleží i na jeho náročnosti a doplňkových funkcionalitách. O tom, jaká je Vaše představa a jaké jsou tím pádem i naše možnosti z hlediska termínu se klienty nejraději domlouváme při osobní schůzce, kdy jsou nám sděleny veškeré jeho požadavky.

Ceny za naše IT řešení jsou individuální. Vždy zohledňujeme množství funkcionalit a rozsah doprovodné práce, kterou lze určit až po vstupní analýze a konzultaci.
IT řešení dalším důležitým podpůrným aspektem chodu společnosti, bez kterého se ve svém podnikání jednoduše neobejdete. Z toho důvodu je nejlepší najít si hned od začátku partnera, který se o Vás za každé situace postará.  Nemůžete rozumět všemu a přesto může Vaše podnikání růst. My se postaráme a pozadí funkčnosti Vašich systémů a Vy se tak můžete věnovat tomu, v čem jste špičky zase Vy.

KONTAKTUJTE NÁS
Vyplňte kontaktní informace, prosím, budeme vás kontaktovat.

Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
140 00 Praha 4

IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753
+420 603 417 312
info@getrun.cz
Bankovní spojení:

Raiffeisenbank a. s.
2700293536/5500

FIO Banka a.s.
2700293536/2010         

Návrat na obsah